Dostęp do internetu


1. Osoby chcące przyłączyć się do sieci INDS powinny posiadać sprawną kartę sieciową z gniazdem RJ-45, lub sprawny router także zaopatrzony w takie gniazdo na porcie WAN.
2. Sieć obejmuje swym zasięgiem dzielnicę Północ.
3. Każda osoba chcąca w lokalu podłączyć kolejny komputer powinna być zaopatrzona w sprawny i odpowiednio zabezpieczony router.
4. Podłączenie kolejnego stanowiska w lokalu jest bezpłatne, a opłata miesięczna nie ulega zmianie.
5. Stowarzyszenie nie wiąże nikogo żadną umową, a członkostwo w nim jest dobrowolne.

Dzięki miesięcznej opłacie w wysokości 30 zł w pakiecie STANDARD zyskujesz dostęp do internetu o przepustowości do:

100 Mb/s*

Dzięki miesięcznej opłacie w wysokości 50 zł w pakiecie MAX zyskujesz dostęp do internetu o przepustowości do:

200 Mb/s*

Upload w obu pakietach wynosi do 30Mb/s.

Prędkości dobrane do obciążenia łącza w danych godzinach. Sytuacja będzie ulegać zmianie w miarę zwiększania przepustowości łącza.

*UWAGA!! Dla połączeń wykonywanych drogą radiową przepustowość zależna jest od wielu czynników zewnętrznych dlatego jej wartość może różnić się od podanej powyżej. Górna granica przepustowości połaczenia radiowego to około 40 Mbps. przy standardzie 802.11n w MIMO 1x1, oraz około 80 Mbps przy standardzie 802.11n w MIMO 2x2 W przypadku połączeń tą drogą administrator zawsze sprawdza warunki techniczne przed podłączeniem. SMI INDS nie udostępnia pakietu max jeśli połączenie radiowe nie pozwala na obsłużenie satysfakcjonującej przepustowości.

Oraz na życzenie, dla członków stowarzyszenia, bezpłatne konto na pocztę w domenie "inds.pl" i własną stronę w domenie "w.inds.pl" o łącznej pojemności 4GB. Szczegóły można znaleźć TUTAJ.